اتوکد

امکانات جدید اتوکد ۲۰۲۰ نسبت به نسخه های پیشین

ویژگی ها و مزیتهای جدید اتوکد

امکانات و مزیتهای جدید اتوکد ۲۰۲۰

 تاریخ به روز رسانی این صفحه ۱۳۹۸/۴/۲۸

ما هیجان زده هستیم تا اتوکد ۲۰۲۰ را به شما معرفی کنیم، که با ویژگی های جدید و پیشرفت هایی که به شما در طراحی، پیش نویس و ارائه ایده های زندگی کمک می کند، بسته بندی شده است. با اشتراک در AutoCAD از جمله مجموعه ابزارهای تخصصی، شما دسترسی به مجموعه ابزارهای اختصاصی ویژه صنعت، انعطاف پذیری با وب و برنامه های تلفن همراه AutoCAD و آخرین ویژگی های نوآورانه اتوکد ۲۰۲۰ را خواهید داشت.

مارکوس اوربرن، مدیر مدیریت محصولات AutoCAD، گفت: “ما همچنان به ارائه خدمات بی سابقه برای مشترکان از طریق ارائه ساده، ویژگی های جدید و برنده جایزه برنامه های وب و تلفن همراه ادامه می دهیم.” “با قابلیت های ابر Autodesk و مشارکت های جدید AutoCAD، کاربران می توانند همکاری و هر چیزی را در هر کجا ایجاد کنند.”

برای یادگیری در مورد آنچه در اتوکد ۲۰۲۰ جدید است، شروع از امروز امکان پذیر است.

تم جدید تیره وضوح به ارمغان می آورد

اتوکد ۲۰۲۰ و تمامی مجموعه ابزارهای تخصصی دارای یک نگاه جدید و تازه هستند! تم تاریک در حال حاضر یک رابط مدرن تاریک آبی است که چشم را اذیت نمی کند. تم جدید تاریک برای کارکردن با بهبود کنتراست اخیر و آیکون های شفاف تر طراحی شده است.


“کیسی Skelton مدیر برنامه ریزی / CAD در IMEDCO امریکا می گوید:” رابط کاربری بسیار تیز و تمییز است. پیکربندی گرافیکی اتوماتیک باورنکردنی است”

تم تاریک

بهبود عملکرد، سرعت کار را افزایش می دهد

مأموریت ما این است که اتوکد همچنان موتور قدرتمند و با کیفیت بالا و اعتماد شما باشد. با AutoCAD 2020:

  • هربار که کار خود را ذخیره می کنید، فقط نیمی از ثانیه طول می کشد و به طور متوسط یک ثانیه تمام می شود. این می تواند زمان شما را ساعت ها در هر سال صرفه جویی کند. (فقط در یک سال، تمام کاربران اتوکد قادر خواهند بود ۸۰ سال کار را در مجموع ذخیره کنند!)
  • علاوه بر این، زمان نصب ۵۰٪ سریعتر برای هارد دیسک های حالت جامد است.

در یک نگاه سریع اندازه گیری را نمایش دهید

در اتوکد ۲۰۲۰، اندازه گیری فاصله ها سریعتر از همیشه با ابزار اندازه گیری سریع جدید است که با کشیدن موس خود، ترسیمات دو بعدی را به آسانی اندازه گیری می کند. ابعاد، فاصله ها و زاویه ها به صورت پویا نمایش داده می شود، همانطور که ماوس خود را بیرون و از بین اشیا قرار می دهید.

READ  تدریس اتوکد و نقشه کشی ساختمان

“سام هناندز، طراح مسکن در SHP Design و Drafting گفت:”من این ابزار را برای طراحی اهداف دوست دارم. سایت پلان، پلان طبقات، برش ها- من می توانم با استفاده از این ابزار آنها را به طور مداوم ببینم، “

Quick Measure AutoCAD 2020

بلوک های موثر را با پالت بلوک وارد کنید

Blocks paletteجدید باعث می شود که بلوک ها با گالری های بصری و توانایی فیلتر کردن دقیق بلوک مورد نظر شما آسانتر درج شود. شما می توانید به سادگی بلوک ها را از ترسیم به نقشه های کنونی، زبانه های اخیر و یا دیگر تب های ترسیم بکشید و رها کنید (drag and drop). پالت بهبود بهره وری برای پیدا کردن و قرار دادن چند بلوک و بلوک به تازگی استفاده شده رااز جمله اضافه کردن یک گزینه قرار دادن تکرار برای درج بلوک برای صرفه جویی در مراحل افزایش می دهد.

blocks-palette

 

به آسانی نقشه ها را با طراحی مجدد purge تمیز کنید

ویژگی Purge برای آسانتر شدن drawing cleanup طراحی مجدد شده است. حذف چندین شی اضافی که مورد نیاز نیست با انتخاب آسان و یک منطقه پیش نمایش بصری یک باره اتفاق می افتد. دکمه Find Non-Purgeable را با بخش دلایل ممکن بررسی کنید تا متوجه شوید چرا برخی از اقلام را نمی توان پاک کرد.

purge redesign

مقایسه بازبینی های ترسیمات در یک پنجره

ویژگی محبوب DWG مقایسه شده از زمان انتشار در سال گذشته بر اساس بازخورد شما افزایش یافته است. شما هم اکنون می توانید دو نسخه از یک ترسیم بدون ترک پنجره فعلی خود و وارد کردن تغییرات مورد نظر را به ترسیم فعلی در زمان واقعی وارد کنید. به راحتی در مقایسه با DWG جدید نوار ابزار مقایسه را تغییر دهید.

ریچارد هاولی، مدیر پروژه مشاور، گفت: “پشرفت ها و ارتقاها بسیار مفید هستند و تابع مقایسه بسیار واضح تر، آسان تر برای فهمیدن و ابزار مفید تر در هنگام همکاری و مقایسه نقشه هایی که ممکن است توسط شخص دیگری به روز شود ، ایجاد کردند. قرار دادن و خروجی به Snapshot بسیار مفید خواهد بود.

enhanced-dwg-compare -

شرکای اتوکد با مایکروسافت و جعبه  (box)

اتوکد با مایکروسافت و جعبه همکاری می کند، تا امروز، اگر شما قبلا فایل های خود را در Microsoft OneDrive یا Box ذخیره کرده باشید، شما باید گردش کارهای ساده ای داشته باشید و می توانید از هر زمان دسترسی به هر فایل DWG با AutoCAD بهره مند شوید.

cloud-partnerships

افزایش بهره وری با ادغام مایکروسافت و جعبه برای اتوکد

همکاری با مایکروسافت و جعبه راه را برای گردش کارهای صاف و کارآمد برای رسیدن به بهره وری بیشتر هموار می سازد. کار شما می تواند به صورت خودکار در اتوکد و به طور مستقیم در ابر ذخیره می شود. در حال حاضر، با فشار دادن یک دکمه می توانید هر فایل DWG ذخیره شده در Microsoft OneDrive و Box را با برنامه وب AutoCAD به سرعت باز کنید. برنامه وب AutoCAD در مرورگر وب تقریبا در هر رایانه ای اجرا می شود، بنابراین شما حتی نیاز ندارید که AutoCAD را بر روی دستگاه خود نصب کنید تا بتوانید ترسیم های خود را باز کنید، بررسی کنید و آنها را ویرایش کنید.

READ  دستگاه مختصات دکارتی و قطبی در اتوکد

جیتو پاتل، افسر ارشد محصول در Box، گفت: “در محیط کسب و کار سریع در حال حاضر، مشتریان ما می خواهند به فرآیندهای کسب و کار و همکاری نیروی کار در محیط کار سرعت بخشند، در حالی که با یک شرکت انعطاف پذیر، بهتر از تشکیلات سازمانی IT کار می کنند.” “ما هیجان زده هستیم که مشتریان ما می توانند به راحتی به فایل های DWG ذخیره شده خود در جعبه به طور مستقیم در برنامه وب AutoCAD دسترسی داشته و کار خود را در هر زمان و هر کجا انجام دهند.”

این ادغام ها باعث می شود فایل های خود را سریع تر ببرید و زمان همکاری را کاهش دهید و اجازه دهید تصاویر را در زمان واقعی مشاهده و ویرایش کنید. شما می توانید فایل های به روز شده خود را به OneDrive و Box ذخیره کنید بدون اینکه از برنامه وب AutoCAD بیرون بیایید و اجازه دهید بدون وقفه کار کند.

همکاری با مایکروسافت و Box نیز انعطاف پذیری را فراهم می کند. به عنوان مثال، اگر فایل های DWG ذخیره شده در ابر Autodesk دارید، می توانید آنها را با Xrefs خود در هر دستگاه با برنامه های کاربردی دسکتاپ، وب و برنامه های AutoCAD باز کنید. درست است که فایل های DWG شما در مایکروسافت OneDrive و Box ذخیره می شوند، اگر چه Xref ها بسته بندی نشده اند. با قابلیت های ابر، شما می توانید فایل های خود را در جایی که دوست دارید و به راحتی به آنها در اتوکد از دفتر، jobsite و در حال حرکت دسترسی داشته باشید.

READ  Align دستور فراموش شده اتوکد

مایک آمرلان، مدیر مایکروسافت ۳۶۵ اکوسیستم در مایکروسافت، گفت: “ما مشتاق هستیم که با Autodesk، یک رهبر در صنعت CAD، به مشتریانمان توانایی بیشتر و انعطاف پذیری بیشتری در کار خود دمی دهیم.” “مشتریان ما قادر به طراحی و ساختن هر چیزی خواهند بود، زیرا آنها می توانند فایل های DWG خود را که در OneDrive و SharePoint ذخیره شده اند با AutoCAD روی دسک تاپ و وب و برنامه های کاربردی تلفن همراه AutoCAD باز کنند.”

همگام سازی در حال حاضر برای همه مشترکین AutoCAD با استفاده از مایکروسافت، Boxو Dropbox قابل دسترس است. در مورد AutoCADwebapp بیشتر بدانید.

امکانات و مزیتهای جدید اتوکد ۲۰۱۷

امکان طراحی ۲ بعدی و ۳ بعدی با قابلیت های حرفه ای تر
– امکان کار با پروژه های نسخه های قدیمی اتوکد و تبدیل آنها به نسخه جدید
– بهینه سازی سیستم لایه ها
– افزایش کیفیت طرح های ۳D متنی و گرافیکی
– امکان کامنت گذاری برای هر بخش از پروژه
– امکان چرخش ۳۶۰ درجه ای نقشه ها
– سازگاری با انواع کارت های گرافیک قدیمی و جدید
– سازگاری با ویندوزهای XP, 7 , 8
– ابزارهای جدید برای طراحی
– افزایش سرعت پردازش نهایی (Render)

– قابلیت ترکیب چارت­های Excel و AutoCad

– بخش Text Command به صورت چند خط بودن

– قابلیت حاشیه ­نویسی در کنار نقشه ها

– قابلیت بازیابی فایل­های از دست رفته

– قابلیت ترکیب چارت­های Excel و AutoCad

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + یک =

دکمه بازگشت به بالا