اتوکد

تازه های اتوکد ۲۰۲۱ Autocad

اتوکد ۲۰۲۱ پر از ویژگی های جدید است که به منظور کار و اتوماسیون برای تقویت بهره وری در این فرآیند ساخته شده است. عضویت در اتوکد از جمله ابزارهای تخصصی به شما امکان دسترسی به هفت ابزار خاص صنعت مانند معماری و برق را می دهد که می توانند وظایف را به صورت خودکار انجام دهند و در زمان ، حتی چند روز وقت با ارزش را برای شما ذخیره کنند.

تازه های اتوکد 2021 Autocad
تازه های اتوکد ۲۰۲۱ Autocad

اتوکد ۲۰۲۱ و اتوکد LT 2021 پر از ویژگی ها و پیشرفت های جدید هستند تا شما را هر روز کارآمد تر کنند. در این مجموعه ، ما به چند مورد تازه و جالب جدید در AutoCAD نگاهی می اندازیم.

اولین مورد ، ترسیم تاریخ است! اگر به فایلی که در OneDrive ، Dropbox یا Box ذخیره شده است دسترسی پیدا می کنید ، می توانید به راحتی رسم را با نسخه های قبلی آن رسم مقایسه کنید. این امر به ویژه اگر چند نفر در همان رسم کار می کنند مفید است!

تازه های اتوکد 2021 Autocad
تازه های اتوکد ۲۰۲۱ Autocad

کشیدن فایل های ذخیره شده در OneDrive ، Dropbox و فضای ذخیره سازی ابری جعبه نسخه های قبلی فایل های DWG را ذخیره می کند که اکنون می توانید در پالت جدید Drawing History دسترسی داشته باشید. در پالت History Drawing ، می توانید انتخاب کنید کدام نسخه را از نقشه فعلی خود را با فیلتر بر اساس تاریخ ، کاربر یا حداقل زمان بین نسخه ها مقایسه کنید.

دکمه مقایسه به طور خودکار ویژگی DWG مقایسه را باز می کند و تفاوت ها در نقشه فعلی نمایش داده می شود. همچنین می توانید تغییرات را از نسخه قبلی خود به نقشه فعلی در زمان واقعی وارد کنید.

دوره حضوری نقشه کشی در اهواز
READ  امکانات جدید اتوکد 2020 نسبت به نسخه های پیشین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− سه = پنج

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا